top of page

 PARTNERI

& SADARBĪBAS ATSAUKSMES

Uzņēmumi un privātpersonas Latvijā, kas uztic savu drošību RMS group apsardze SIA.

Labdien!

 

Dzintaru koncertzāles komanda vēlas pateikties par sadarbību un kopīgi paveikto šajā vasaras sezonā.

 

Ceram uz turpmāku radošu un produktīvu sadarbību!

Ar cieņu,

Alina Pribila

Lietvedības pārzine – biroja vadītāja

Dzintaru koncertzāle SIA

Turaidas iela 1, Jūrmala LV 2015, Latvija

093C295C-0874-4AA5-B804-4EC46F57F26E_1_201_a.jpeg

Fonds Latvijas Lauksaimniecīnas Attīstībai

Nodibinājums ‘'Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai’'saskaņā ar līgumu, kas noslēgts ar LR Zemkopības ministriju, rīkoja Latvijas simtgadei veltīto pasākuma ‘'Lauki ienāk pilsētā’’ 2018, kas notika 2018.gada 8.septembrī Rīgā, 11.novembra krastmalā starp Vanšu un Vanšu tiltiem, un citās piegulošajās vietās laikā no no plkst. 10:00 līdz 20:00.

Pasākuma vietas iekārtošana un uzbūve notika jau no 2018.gada 6.septembra. Pasākuma ietvaros 2018.gada 8.septembrī no plkst. 8:00 līdz 10:30 notika vēsturiskās un mūsdienu tehnikas demonstrācija un apskate pie Rīgas Motormuzeja Sergeja Eizenšteina ielā 8, Rīgā, no plkst. 10:30 līdz 12:00 notika tehnikas parādes brauciens cauri Rīgai no Rīgas Motormuzeja līdz 11.novembra krastmalai. 

Pasākumu apmeklēja vairāk kā 50 000 apmeklētāju, tajā piedalījās ap 200 dalībnieku - juridiskās un fiziskās personas, tika pārstāvētas lauksaimniecības nozares - tehnika un tehnoloģijas, graudkopība, dārzkopība, bioloģiskā lauksaimniecība, biškopība, mežsaimniecība, zivsaimniecība, lopkopība, notika demonstrējumi, uz divām skatuvēm tika izrādīta kultūras programma.

Apsardzi pasākuma laikā un tā sagatavošanas dienās nodrošināja uzņēmums SIA RMS group apsardze.

Nodibinājums ‘'Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai’'augstu vērtē SIA RMS group apsardze darbu pasākuma “Lauki ienāk pilsētā” 2018 apsardzes un drošības nodrošināšanā.

Līguma termiņi un pasākuma apsardzei noteiktās prasības tika izpildītas pilnā apmērā un labā kvalitātē. 

Ņemot vērā SIA RMS group apsardze kvalitātīvo darbu, darbinieku pieredzi publisku pasākumu apsardzē un veiksmīgo sadarbību, nodibinājums “Fonds Latvijas lauksaimniecības attīstībai” arī turpmāk, rīkojot publiskus pasākumus, plāno sadarboties ar uzņēmumu.

Pateicoties SIA RMS group apsardze profesionālajam darbam, pasākumā “Lauki ienāk pilsētā” 2018 pilnībā tika nodrošināta kārtība, dalībnieku un apmeklētāju drošība, netraucēta pasākumu norise.

 

Ar cieņu,

Nodibinājuma “Fonda Latvijas lauksaimniecības attīstībai”

 

Valdes priekšēdētājs Rihards Krastiņš          2018.gada 19.oktobris

bottom of page